100% satysfakcji - pełen profesjonalizm
zapraszamy do atmosfery

Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Nasz Dom Przyjęć, to idealne miejsce na organizację Państwa: Wesela, przyjęcia, konferencji.

nowoczesny design

Dom został oddany do użytku w 2017 roku. Cechuje się nowoczesnym wzornictwem.

O nas

Serdecznie witamy w miejscu pełnym ciepłej atmosfery...

Jak ważny jest klient ?

„Jest tylko jeden szef – Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół – po prostu, wydając swoje pieniądze gdzie indziej”.

Tak wygląda nasza domena. W dzisiejszym świecie tylko standardy zarządzania przez jakość oraz zorientowanie na klienta mogą zagwarantować wspólny sukces oraz zadowolenie konsumenta.

Rozumiemy, że mogą mieć Państwo własna wizję wyglądu i przebiegu wesela. Dlatego też zachęcamy do tego, aby poczuli się Państwo współorganizatorem przyjęcia, poprzez wskazywanie nam Państwa życzeń, marzeń i inspiracji.

Jak można zobaczyć nasz lokal ?

Aby móc Państwu zaprezentować nowoczesny Dom Przyjęć Atmosfera, zapraszamy do bezpośredniego spotkania w lokalu. Z przyjemnością spotkamy się na miejscu by przedstawić Państwu miejsce przyszłej zabawy oraz poznać oczekiwania konsumenta.

Czy klient może mieć wpływ na ustalanie menu na swoje przyjęcie ?

Tak. Każdy klient przed wyborem menu może uczestniczyć w ustaleniu jego składu. Wraz z doświadczonym personelem omawiają kulinarne preferencje i definiują układ dań. Oczywiście zawsze można korzystać z przygotowanych propozycji menu przez szefa kuchni.

Czy projektując Dom Weselny zwracano uwagę na kuchnię?

Oczywiście. Projekt kuchni oraz zaplecza kuchennego odpowiada najwyższym standardom definiowanym m.in. przez wymagania jednostek sanitarno-epidemiologicznych. Odpowiednio wydzielone pomieszczenia do poszczególnych obróbek żywności oraz sprzęt gastronomiczny z najwyższej półki zapewni iż wydawane posiłki staną się poezją smaku naszego konsumenta.

Co nas zainspirowało projektując lokal?

Nowoczesny oraz praktyczny design był naszą domeną. Duża sala bankietowa, miejsce na odpoczynek z wygodnymi sofami, pokój do zabawy dla najmłodszych oraz kilka tysięcy metrów kwadratowych ogrodu – musiało powstać aby cieszyło wymagającego klienta.