ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTEGO DOMU PRZYJĘĆ ATMOSFERA

Dom przyjęć Atmosfera zapewni Państwu kompleksową organizację imprez okolicznościowych takich jak:

  • wesela,
  • komunie,
  • chrzciny,
  • urodziny,
  • spotkania businessowe.

Mając kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze wymagającego klienta, jesteśmy przekonani że spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania. Nasz personel z ogromnym bagażem doświadczeń w branży gastronomicznej bez wątpienia zadowoli kulinarne wymagania naszego klienta.

130 osób

pojemność sali

2017

rok otwarcia

170

potraw w menu*

17 / 6

miejsc noclegowych / pokoi*

* Klient ma wpływ na kształt menu. * miejsca noclegowe dostępne w 2018 roku.

Naszym celem było zaprojektowanie lokalu oraz kuchni, która wraz z wyposażeniem dorówna i prześcignie najwyższe standardy.

Obecnie do dyspozycji Państwa oddajemy przestronną, klimatyzowaną oraz nowoczesną salę bankietową do zorganizowania przyjęć dla 130 gości wraz z wygodną przestrzenią do zabawy. Dodatkowo goście chcący odpocząć mogą skorzystać z przestronnej fasady z kompletem wypoczynkowym lub bardzo dużego obejścia i ogrodu. Dla najmłodszych lub matek z dzieckiem dedykujemy pokój, który może być miejscem na zabawę jak i małą drzemkę dla najmłodszych. Posiadamy również osobne, zamykane pomieszczenie do dyspozycji klientów, w którym można przechować m.in. drogocenne przedmioty.

Ogrodzone i zamykane obejście sprawi, że bezpiecznie mogą się tu czuć zarówno dzieci, dorośli jak i pojazdy;) Obszerna powierzchnia, pozwala nam na posiadanie dużego tarasu umieszczonego od strony południowej.

Otwieramy.
Zabawy czas zacząć.